اطلاعیه بازار هنر پنجشنبه مورخ 1398/05/31

بازار هنر

اطلاعیه بازار هنر پنجشنبه مورخ 1398/05/31

باسلام و احترام

به اطلاع کلیه هنرمندان گرامی صنایع دستی می رساند بازار هنر این هفته پنجشنبه  مورخ 1398/05/30 از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۲۱ (۹ شب) در پیاده راه فرهنگی میدان شهرداری رشت ( خیابان سعدی ) برگزار می گردد.

لذا با توجه به لزوم ساماندهی و بهبود بخشی وضعیت بازار هنر، کلیه هنرمندان می بایست در روز چهارشنبه  1398/05/30 از ساعت 15 الی 20 به وبسایت شرکت توسعه گردشگری استان گیلان به نشانی www.gtdc.ir مراجعه نمایند و نسبت به تکمیل فرم درخواست شرکت در بازار هنر در بخش مربوطه اقدام نمایند.بدیهی است ثبت نام فقط در ساعت اعلام شده میسر میباشد و  سایر درخواستهای ثبت شده در روزهای قبل قابل قبول نمی باشد.

لازم به ذکر است هزینه های مربوطه تنها از طریق درگاه بانکی موجود در وبسایت شرکت توسعه گردشگری استان گیلان قابل پرداخت می باشد.

رعایت موارد ذیل جهت قانونمند شدن بازار و ارتقاء وضع کیفی بازار هنر الزامی است لذا کلیه هنرمندان گرامی ضمن دقت به موارد ذیل نسبت به اجرای این مهم اقدام نمایند:

  1. رعایت شئونات اسلامی و اداری

2.همکاری با نماینده شرکت توسعه گردشگری در زمان انتهای بازار جهت تحویل میز و صندلی (مشاهده گردیده هنرمندان در انتهای زمان بازار هنر بی توجه به تحویل میز و صندلی خود نسبت به ترک موقعیت اقدام نموده و این مهم موجب اختلال در شمارش میز و صندلی های تحویلی بین شرکت توسعه و شرکت اجاره کننده میز گردیده است).

  1. دقت در برخورد با مردم جهت جلوگیری از ایجاد هرگونه حاشیه
  2. ارائه کلیه محصولات صنایع دستی متناسب با گواهینامه های اخذ شده و ارائه شده از سوی هنرمندان به شرکت توسعه گردشگری، ( بدیهی است مشاهده ی عدم رعایت این بند موجبات قطع همکاری فیمابین شرکت توسعه و هنرمند محترم را پدید خواهد آورد).
  3. همکاری با بازرسان اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان و همچنین بازرسان صنایع دستی میراث فرهنگی شهرستان رشت.توسعه گردشگری استان گیلان
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *