مجموعه بوم‌گردی دیلباب در استان گیلان ،بعد از کوچصفهان قرار دارد . فاصله از جاده اصلی ۸دقیقه است . از روستاهای مجاور تا دو راه انزلی و دریای حاجی بکنده ۳۰دقیقه است و فاصله تا لاهیجان از سمت شرق ۳۰ دقیقه و فاصله تا رشت از سمت غرب ۴۰ دقیقه است. محیط کاملا روستایی بوده و اقامتگاه وسط مزرعه ها با صدای پرندگان و قورباغه ها و حیوانات اهلی .. قرار دارد . زندگی روستایی از پنجره های اقامتگاه کاملا قابل رویت است . مجموعه شامل دو سوییت ۵۰ متری  به نام های “گیلوا” و “کرباسده”، با امکانات مشابه، با اتاق خواب و امکانات مدرن مثل پکیج، کولرگازی، دستشویی فرنگی و.. می‌باشد . مجموعه شامل یه رستوران محلی با آشپزها و مواد اولیه محلی های روستا، یک کافه با حلواهای محلی و .. می‌باشد. تا حداکثر ۱۰نفر در هر اقامتگاه یا سوییت. با  امکانات جذاب و  رایگان دیلباب: اسب سواری رایگان . استفاده از قایق پدالی رایگان در استخر . صبحانه رایگان محلی از روستا . پوشیدن لباس های محلی . ارسال فایل عکس های حرفه ای رایگان و سورپرایز های محلی دیگر و گشت و گذار در مزرعه ها نیز جزو خدمات میباشد. بازی های محلی در مجموعه برگزار می‌شود که با خانواده خاطره های خوشی میتوانید بسازید. شما میتوانید در پخت نان محلی و برخی خوراکی های محلی سهیم باشید و لذت ببرید. دیلباب با بسیاری خبرهای خوش دیگر  منتظر شماست تا خوشحالتان کند :)

اطلاعات اقامتگاه

اقامتگاه بوم گردی دیلباب در استان گیلان، شهر کوچصفهان، روستای کرباسده قرار دارد. این خانه بومی دارای محوطه ای 1700 متری و 2 سوئیت با تمامی امکانات رفاهی برای مسافران و گردشگران می باشد.

درباره اقامتگاه

اقامتگاه بوم گردی دیل باب دارای 2 سوئیت 50 متری شامل یک اتاق و امکاناتی نظیر سیستم گرمایشی و سرمایشی پنکه، پکیج و کولر گازی، اجاق شعله ای، منقل سنتی برای پخت کباب، تراس بزرگ با میز وصندلی چوبی، توالت فرنگی، توالت ایرانی، حمام، تشک، پتو، بالشت و ملحفه تمیز بوده و چشم اندازی زیبا رو به حیاط خانه دارد. در این بوم گردی امکان نگهداری حیوان خانگی بهمراه باکس، در تراس خانه وجود داشته و به این منظور هزینه ای از مسافر دریافت می شود.

امکانات و خدمات اقامتگاه

از خدمات و امکانات این اقامتگاه بوم گردی برای گردشگران می توان به کپسول آتش نشانی، جعبه کمک های اولیه، پارکینگ اختصاصی، دوربین مدار بسته، نگهبان شب، راهنمای تور، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، ماشین لباسشویی، جاروبرقی و سشوار اشاره کرد. همچنین تعدادی آلاچیق، کافیشاپ با انواع نوشیدنی های سرد و گرم و رستورانی با انواع غذاهای محلی در این خانه بومی وجود دارد.  مهمانان در بوم گردی دیلباب می توانند ساعاتی را به بازی هایی از قبیل شطرنج، تخته نرد، منچ، دابرنا، دبنا، توپ، بازی های محلی و طناب کشی مشغول شوند، علاوه بر آن از خدمات رایگان مجموعه همچون صبحانه، اسب سواری، عکاسی، لباس محلی و قایق پدالی استفاده نمایند.

دیلباب روی نقشه