نمایشگاه بین المللی

نمایشگاه بین المللی

مراسم رونمایی از پوستر سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی، امروز دوشنبه 7 بهمن 89 در هتل لاله تهران برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی توسعه گردشگری استان گیلان بن نقل از خبرگزاری میراث آریا در این مراسم ولی تیموری معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و جمعی از مدیران این وزارتخانه و مسئولانی از بخش خصوصی حضور داشتند و پوستر این دو نمایشگاه به طور رسمی رونمایی شد. صنایع دستی، جزو لاینفک صنعت گردشگری است خوشحالیم « : ولی تیموری معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در این نشست در سخنانی گفت امروز در شرایطی پوستر سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران و سی و سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی رونمایی می شود که صنایع دستی جزو لاینفک صنعت گردشگری است و اگرچه هر سال صنایع دستی کنار ما بود اما امسال شاهد ».

حضور برنامه ریزی تر و هدفمند تر صنایع دستی با هدف نشان دادن ظرفیت این صنعت هستیم در بررسی های میدانی که از گردشگران خارجی به عمل آوردیم یکی از مهمترین موضوعاتی که گردشگران خارجی « : او افزود ». درباره ایران به آن بیش از هرچیز دیگر توجه داشتند و در این باره متفق القول بودند مهمان نوازی مردم خونگرم ایران است امسال در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی همه « : تیموری ادامه داد ایران دیده شده است و بر همین اساس استانداران، فرمانداران و شهرداران شهرهای مختلف و… نیز برای مشارکت هرچه بهتر ».

به این نمایشگاه دعوت شده اند چرا که این نمایشگاه، محلی برای نمایش و معرفی ظرفیت های تمام ایران است به وضعیت ایده آل در گردشگری کشور دست می یابیم در این خصوص ما نه اولین کشور « : او در ادامه به برخی از اتفاقات در حوزه گردشگری در ماه گذشته اشاره کرد و افزود هستیم و نه آخرین کشور. به عنوان مثال در چین اکنون شاهد شیوع ویروس کرونا هستیم که گردشگری این کشور را تحت تاثیر قرار داده است، این اتفاقات وجود دارد اما آنچه که مهم است که این است که امروز همه ما اینجا جمع شدیم و بخش ».

خصوصی و دولتی باهم هم صدا و هم پیمان شده ایم که آماده ایم تا برگردیم اگر ما دچار یاس و نا امیدی شویم و سرخورده شویم نتایج خوبی نخواهیم گرفت؛ ایران دارای « : معاون گردشگری کشور گفت ظرفیت های فراوانی است و با توجه به این ظرفیت ها باید بتوانیم به وضعیت ایده آل خود برگردیم و این مهم با کمک هم ». امکان پذیر است در همین رابطه برنامه « : او در ادامه به برنامه ریزی ها برای رفع مشکلات پیش آمده برای صنعت گردشگری اشاره کرد و افزود اقدام فوری را در دستور کار داریم و در کنار آن بلافاصله بعد از برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی شاهد برگزاری نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی هستیم و می خواهیم به دنیا این پیام را بدیم که گردشگری ما نشاط خود را حفظ کرده و با توجه به ».

ظرفیت هایی که داریم آماده میزبانی از گردشگران سراسر جهان هستیم خوشبختانه آخر هفته « : تیموری در ادامه با اشاره به نظر اتحادیه اروپا درباره آسمان ایران و وضعیت پروازهای ایرلاین ها گفت گذشته اتحادیه اروپا اعلام کرد که آسمان ایران امن است؛ درخواست من از اهالی رسانه نیز این است که خبرهای منفی را ». پررنگ نکنند و بر روی اخبار مثبت تأکید شود

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *