محمد باکری

شرکت توسعه گردشگری گیلان

پیام مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری استان گیلان به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس

روابط عمومی شرکت توسعه گردشگری استان گیلان
به گزارش روابط عمومی توسعه گردشگری استان گیلان در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس، علی محمد باکری مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری استان گیلان در پیامی ضمن تاکید بر اهمیت این روز و ادامه مقاومت تا  آزادی قدس عزیز و  پیروزی نهایی مردم مظلوم فلسطین پرداختند.
متن پیام ایشان به شرح ذیل است:
بسمه تعالی

روز جهانی قدس هدیه‌ای الهی است که بر قلب امام راحل رضوان الله تعالی علیه الهام شده تا نقشه‌ی راه گفتمان بیداری و چشم‌اندازی جهانی باشد. نامگذاری این روز چنان اثربخش بود که آزادی‌خواهان جهان، هویتی ثبتی برای رژیم غاصب صهیونیستی قائل نشدند و در نتیجه تعامل و عادی‌سازی روابط سیاسی را با این کودک نامشروع، نامطلوب می‌دانند و مسلمانان به قدس به عنوان قبله سیاسی می‌نگرند.
امام راحل با تعیین روز جهانی قدس مسیر وحدت و انسجام، دشمن‌شناسی صحیح و ادبیات مقاومت را مشخص و عمق راهبردی گفتمان مقاومت را به زیبایی ترسیم نمود و این آینده‌نگری، تأمین و تضمین ادامه حیات رژیم صهیونیستی را به خطر انداخت و موجب بیداری جهانی و در هم شکستن هیمنه پوشالی رژیم غاصب صهیونیسم و حامیان آن شد.
دشمن هر از گاهی از مشکل‌سازی و تهدیدی جدید رونمایی می‌کند و با مقاومت ایران اسلامی، کینه‌ی دیرینه‌ای از آینده‌نگری امام راحل رضوان الله تعالی علیه در قالب تحریم‌ها نمود پیدا کرد و با کم‌رنگ شدن اثر و خاصیت تحریم‌ها؛ برای به حاشیه‌رانی افکار جهانی و نقش و اهمیت روز جهانی قدس از معامله قرن در راستای سر پوش گذاشتن بر رسوائی‌ها اقدام نمود تا دفاع همه جانبه را در خصوص این متهم بین‌المللی وکالت نماید در حالیکه به وکیلی ناکام برای فرار از اتهامات شهرت یافت و تلاش‌های ناکام و بیهوده‌ای همچون معامله قرن هم نخواهد توانست تا التیامی بر این بحران هویت باشد و ان‌شاءالله معامله قرن آمریکا، مبادله دفن اسرائیل خواهد بود.
یاد و خاطره شهدا بخصوص شهید قدس “سردارشهید حاج قاسم سلیمانی، شهید ابومهندس و سایر همرزمان شهیدشان” همواره پیوست موفقیت‌های محور مقاومت است و ترور این سردار سرافراز نشان‌دهنده‌ی ترس دشمن و صحت مسیر تعیین شده بوده که به خوبی صدای خرد شدن و درهم شکستن سازه‌های عنکبوتی رژیم صهیونیستی را به نمایش گذاشت.

اینجانب ضمن گرامیداشت این یادگار با ارزش امام راحل و تاکید به عمل به دستورات مقام عظمای ولایت از خداوند متعال خواستار آزادی مردم مظلوم فلسطین از ظلم رژیم کودک کش اسرائیل و آزادی قدس عزیز می باشم.انشالله
علی محمد باکری
اول خردادماه ۹۹

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *